Trochu z jiného soudku....

Alkhabeer Capital, vedoucí správy majetku a investiční společnost se sídlem v Saúdské Arábii spolu s jeho investičním partnerem, USAA realitní společnosti, oznámili akvizici Lake Pointě Center III a IV. Tato investice je poslední z transakcí Alkhabeer Capital a jeho privátního fondu nemovitostí v USA (Priváte Placement fond).

Číst dál

Udržení dolarového kurzu

Od 1.9.2014 naše společnost nabízí udržení dolarového kurzu (USD vs KC či USD vs EUR), popřípadě doplatek rozdílu kurzu v době prodeje nemovitosti. Znamená to, že při nákupu domu se nemusíte obávat či ohlížet na současný kurz, ten Vám bude vždy dodržen, jako minimální při odkupu Váši nemovitosti.

Předpověď realitního trhu pro rok 2014

Dnešní newsletter budeme věnovat předpovědi realitního trhu pro rok 2014. Tato předpověď je založena na naší zkušenosti a zároveň diskuzemi s předními investorskými společnostmi v USA.

Prodej rodinných domů se bude zvyšovat: Po krátké přestávce na podzim roku 2013 se prodej rodinných domů zvyšuje. Cenový nárůst domů přinesl tisíce majitelům domů, kteří měli problémy s placením hypoték, pomoc ve smyslu,že své domy mohou prodat a vypořádat se s problémem splácení hypotéky. Negativní equity byl, a stále je, jedním z největších překážek pro prodej domů. S příchodem jara bude s největší pravděpodobností více prodejců, více domů na trhu, a proto i více transakcí.

Číst dál

Jak probíhá vklad nemovitostí v USA?

Dnešní newsletter budeme věnovat činnosti, která je jednou z nejzákladnějších pro zajištění vlastnictví nemovitostí v USA.

Veškeré vklady nemovitostí jsou řízený místní správou. To znamená, že buď obec či místní část obce nebo okrsek stanovují pravidla pro zdárně uskutečnění vkladů nemovitostí. Obecně platí,že u vkladů nemovitostí je potřeba dvou dokumentů - the deed (tzn., souhlas současného vlastníka k převodu) a sales disclosure form (toto je formulář, který se vyplňuje s údaji prodávajícího a kupujícího). Jedná se vlastně o formulář, který potvrzuje podmínky kupní smlouvy.

Číst dál

Daně z nemovitostí a jejich platba

V dnešním newsletter Vám představíme důležitost platby daně z nemovitosti v USA a s tím spojené investiční možnosti.

Obecně platí, že platba daně z nemovitosti je rozdělena na dvě, stejné, pololetní platby. Znamená to, že každý majitel nemovitosti má povinnost zaplatit danou platbu v daným termínech. V případě, že tak neuskuteční, načítají se mu penále za zpožděnou platbu. V případě, že nedojde k platbám daně z nemovitosti po dobu dvou let, tak daně město či okrsek “uvalí” zástavní právo na nemovitost. Po té má majitel přesně stanovené datum do kdy musí celkovou nezaplacenou částku uhradit. Pokud tak neučiní, nemovitost propadá městu (okrsku) a ten ji po té prodává na aukcích (tax sale). Je několik druhu tax sales a my jim budeme věnovat náš příští newsletter.

Číst dál

fb

„Knowledge is the power”

Newsletter

ZDARMA informace z oblasti realitních investic v USA. Možnost získat $1000 či jiné výhody. Zadejte svůj e-mail!