Alkhabeer Capital, vedoucí správy majetku a investiční společnost se sídlem v Saúdské Arábii spolu s jeho investičním partnerem, USAA realitní společnosti, oznámili akvizici Lake Pointě Center III a IV. Tato investice je poslední z transakcí Alkhabeer Capital a jeho privátního fondu nemovitostí v USA (Priváte Placement fond).

Lake Pointě Center III a IV je realitni portfolio, které se nachází v Pointě Allison Office Park v Keystone, Indianapolis ve státě Indiána. Toto portfolio se skládá že dvou čtyřpatrových budov, které jsou pronajímány pro vysoce kvalitní nájemce, které tvoří zdravotní, dopravní a právní firmy. Ti společně tvoří leasing přibližně dvou třetin prostoru.

Indianapolis je prosperující město státu Indiána a jedenácté největší město ve Spojených státech. Město láká kvalitní nájemce, kteří jsou ochotni platit vysoké nájemné kvůli jeho stabilní a diverzifikované ekonomice, vynikající infrastruktuře, skvělé kvalitě života a relativně nízkých nákladu na bydlení.

Ammar Shata, výkonný ředitel a generální ředitel Alkhabeer, řekl: "Jsem potěšen, že oznámujeme naši třetí společnou investici s USAA realitní společnosti. Společná akvizice Lake Pointě III a IV přidává na hodnotě našeho portfolia. Indianapolis je hospodářským motorem na Středozápadě.

I z této informace je možné odvodit, že investice do rodinných domů ve státě Indiana či potažmo v jejím hlavním městě Indianapolis, je velmi prozíravým krokem.

fb

„Knowledge is the power”

Newsletter

ZDARMA informace z oblasti realitních investic v USA. Možnost získat $1000 či jiné výhody. Zadejte svůj e-mail!