„Jsem sice teprve na začátku svých investicí, ale mohu říci, že vše probíhá tak, jak je uvedeno ve smlouvách a jak bylo avizováno. Doufám, že i nadále budu moci vyjádřit svou spokojenost. Cením si zejména profesionálního, slušného a spolehlivého jednání.
H.K., Praha

Se spolecnosti International investment estates, LLC investuji od zacatku roku 2011 na zaklade mych overenych zkusenosti investoru prede mnou. Investici vyhodnocuji jako jednu z nejbezpecnejsich a nejvynosnejsich. Firma splnila vzdy co slibila. Osobne investici doporucuji.
Zdenek, Olomoucky kraj

Spolupráce s Vaší společnosti mně přináší zajímavé zhodnocení investovaných prostředků, mám k dispozici komplexní informace před samotným rozhodnutím investovat, poskytovaný servis z Vaší strany je na vysoké úrovni. Těším se na další investice s Vaší společností.
M.R., Morava

Jen dnesni kroky urcuji nasi budoucnost. Proto je nadmiru dulezete, vybrat si spravne spolecniky, s kterymi cestu podnikneme. Pan Smid a firma IIE,LLC jsou tim spravnym spolecnikem na "cestovani" v investovani do realit v USA. Profesionalni jednani, jednoduche procesy, jasne cile a predevsim, investice s nadprumernym ziskem a rizenim rizika.
Stanislav H., Praha

Možnost investovat do nemovitostí v USA jsem shledala jako velmi zajímavou nabídku a musím přiznat, že ať si vyberete jakoukoliv možnost, tak tato společnosti Vám připraví nabídku dle vašich osobních potřeb a představ. Tento individuální přístup jsem velmi uvítala a profesionalita jednání mi pomohlo ve všech krocích. Velice si vážím osobního přístupu, zodpovězení jakýchkoliv dotazů s jednoznačným stanoviskem, dodržení stanovených termínů a garanci zisku, která je opravdu zajímavá.
Anna, Vysocina

fb

„Knowledge is the power”

Newsletter

ZDARMA informace z oblasti realitních investic v USA. Možnost získat $1000 či jiné výhody. Zadejte svůj e-mail!